Zostań współorganizatorem V Forum Geopolitycznego

Dorzucam się

Twoje dane są bezpieczne.

Twoje dane przetwarza Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą przy ul. Pomorskiej 40, 91-408 Łódź w celu realizacji darowizny. WięcejMniej
Jest to niezbędne do jej wykonania oraz wypełnienia ciążących na Instytucie obowiązków prawnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny. Prosimy o Twoje dane (imię, nazwisko, adres), bo dzięki temu możemy np. wystawić Ci zaświadczenie o przekazaniu darowizny, co pozwoli Ci odliczyć ją od podatku. Podanie adresu e-mail jest niezbędne do technicznej obsługi płatności, ale służy nam on również do wysłania Ci podziękowania za wsparcie. Jeśli nie życzysz sobie podziękowań, wyślij maila na adres: dane@instytut.lodz.pl.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. A jeśli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, masz możliwość złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełne informacje dotyczące ochrony danych osobowych oraz Regulamin darowizn.

Tak, chcę być z wami w kontakcie
Kwota transakcji
Inna kwota zł
Suma kwot
Supporter Profile