Dodaj nam MOCy. Przekaż darowiznę!

Darowizna regularna na Centrum Wspierania Rad Pracowników

Pomagam co miesiąc kwotą
Tak, chcę być z wami w kontakcie

Twoje dane są bezpieczne.

Twoje dane przetwarza Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą przy ul. Pomorskiej 40, 91-408 Łódź w celu realizacji darowizny. WięcejMniej
Jest to niezbędne do jej wykonania oraz wypełnienia ciążących na Instytucie obowiązków prawnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny. Prosimy o Twoje dane (imię, nazwisko, adres), bo dzięki temu możemy np. wystawić Ci zaświadczenie o przekazaniu darowizny, co pozwoli Ci odliczyć ją od podatku. Podanie adresu e-mail jest niezbędne do technicznej obsługi płatności, ale służy nam on również do wysłania Ci podziękowania za wsparcie. Jeśli nie życzysz sobie podziękowań, wyślij maila na adres: dane@instytut.lodz.pl.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. A jeśli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, masz możliwość złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełne informacje dotyczące ochrony danych osobowych oraz Regulamin darowizn.

Wolę ustawić Zlecenie stałe
Kwota transakcji
Inna kwota zł
Suma kwot
 
Supporter Profile

The information you provide will NOT be shared with any third party organisations.

Thank you for getting involved in our campaign!

Będziemy z Tobą w stałym kontakcie, żebyś wiedział/-a, jak bardzo jesteśmy Ci wdzięczni.

 • Otrzymasz od nas:
  • Pakiet powitalny z upominkiem dla Członka Społeczności Aktywnych Obywateli.
  • Comiesięczny newsletter organizacyjny.
  • Dostęp do naszych publikacji i najświeższych informacji o naszych akcjach.
  • Magazyn dla Darczyńców (1 raz w roku), żebyś wiedział/-a, co wspaniałego się u nas dzieje właśnie dzięki Tobie.
 • Wsparcie pracownika Instytutu, który chętnie odpowie na Twoje pytania. Skontaktuj się z Iloną Pietrzak: tel. 519 300 631, e-mail darczyncy@instytut.lodz.pl. Współdecydujesz o działaniach Instytutu.
 • Na Twoje życzenie wystawiamy roczne zaświadczenie o przekazanych darowiznach. Pamiętaj, że darowizny przekazane Instytutowi możesz odliczyć od podstawy opodatkowania (osoba fizyczna może w ten sposób odliczyć do 6% uzyskanego dochodu).

Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej

Jest to program regularnych Darczyńców Instytutu, nazywanych Aktywnymi Obywatelami. Stworzyliśmy go, ponieważ Polsce potrzebni są aktywni obywatele. Zapraszamy Cię do budowania Polski, w której władza słucha ludzi, a obywatele troszczą się o swoją rodzinę, dom, ulicę, miasto, kraj.

Nie ma potrzeby określać czasu na jaki dołącza się do Społeczności Aktywnych Obywateli. Rozumiemy jednak, że zdarzają się sytuacje losowe, które uniemożliwiają dalsze wsparcie finansowe Instytutu. Wówczas należy nas o tym po prostu poinformować pisząc na adres darczyncy@instytut.lodz.pl

W przypadku płatności kartą, pierwsza darowizna jest pobierana od razu po uruchomieniu comiesięcznej płatności, a kolejne pobierane są po miesiącu od tej daty.

Nie. W miesiącu kolejnym darowizny nie kumulują się, w jednym miesiącu pobierana jest jedna wpłata. Ale zawsze można samodzielnie wpłacić darowiznę na nasz rachunek.

Ustaw stałe, comiesięcznie zlecenie darowizny na nasze konto. To szczególnie ważna dla nas forma wsparcia, o którą bardzo Cię prosimy.

Jak to zrobić? Siadasz przy biurku jeden raz (na przykład za chwilę) na jakieś 10 minut i wpisujesz dane do płatności. Dokładnie tak, jak zazwyczaj robisz to przy przelewie.

Nr rachunku odbiorcy: 26 2490 0005 0000 4530 3441 9579
Odbiorca: Instytut Spraw Obywatelskich | ul. Pomorska 40 | 91-408 Łódź Tytuł przelewu: Społeczność Aktywnych Obywateli

Zlecenie stałe różni się od zwykłego przelewu tym, że:

 • Wchodzisz na swoim koncie internetowym w zakładkę „Zlecenie stałe”;
 • Ustawiasz datę pierwszego przelewu – czyli od kiedy będzie aktywne zlecenie. Nie musi to być bieżący dzień – może być data przyszła. Determinuje to oczywiście punkt startowy dla określania terminów kolejnych przelewów;
 • Ustalasz częstotliwość przelewów – co tydzień, co dwa tygodnie, co miesiąc – Ty decydujesz.

I już. Gotowe.

Tak, osoby fizyczne mogą odliczyć od podstawy opodatkowania darowizny w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu. Natomiast osoby prawne, mogą odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej niż 10% uzyskanego dochodu.